نتایج همایش قصه‌نویسی و تصویرسازی سرطان اعلام شد

27 دی 1395
دبیرخانه همایش قصه‌نویسی و تصویرسازی سرطان نتایج بررسی آثار را اعلام کرد.

دبیر همایش سرطان در این خصوص گفت: در بخش قصه‌نویسی و تصویرسازی 60 اثر از چندین استان ازجمله تهران، البرز، کرمانشاه، اصفهان، خراسان جنوبی و فارس به این همایش ارسال‌شده که در بخش قصه‌نویسی ۹ اثر و در بخش تصویرسازی یک اثر به‌عنوان آثار برتر انتخاب‌شده‌اند.
مهندس مهدی صدرایی افزود: "دوشنبه غم‌انگیز" نوشته طاهره نوع پسند، «انتهای این کوچه دریاست» از آناهیتا برزویی و «فانی» از مرجان ریاحی سه اثر برتر همایش قصه‌نویسی و تصویرسازی با موضوع سرطان هستند که اسامی آنها از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام‌شده است.
وی تصریح کرد: "روزهای نه‌چندان بد" نوشته سعید ناظمی، "سرطان" آیناز ضیائی، "فاطو"حسن عبدالهی، "علی صدام کنید" مهرداد عمرانی، "چشم‌های ساده" منیره عزتی و "زندگی در خرابه" نوشته مسعود امیری پور در بخش قصه‌نویسی و "عوامل سرطان‌زا" نوشته ریحانه نصیریان در بخش تصویرسازی از دیگر برگزیدگان این مسابقه هستند.
دبیر این همایش بیان داشت: سازمان ملی یونسکو فراخوان قصه‌نویسی و تصویرسازی با موضوع سرطان را همراهی و از حامیان معنوی این رویداد علمی- فرهنگی بوده و دکتر محمدرضا روان بد و دکتر ابراهیم عصفوری نیز از داوران این همایش در بخش بهداشتی بوده‌اند.
مهندس صدرایی خاطرنشان کرد: در بخش قصه‌نویسی نیز آقایان جان احمدیان، برازجانی و بردستانی که از مؤلفان و برگزیدگان قصه‌نویسی استان بوشهر هستند آثار را مورد ارزیابی قراردادند.
گفتنی است نفرات اول تا سوم در بخش قصه‌نویسی از میان سه اثر برگزیده در روز برگزاری همایش که هفتم بهمن‌ماه در سالن 9 دی برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش.سرطان     قصه‌نویسی     تصویرسازی     مهندس.مهدی.صدرایی        

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >