ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل جلسه داد

11 بهمن 1395
ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و باهدف برگزاری هر چه‌بهتر این برنامه‌ها تشکیل جلسه داد.

دبیر ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دهه مبارک فجر و به‌خصوص 22 بهمن یادآور یکی از بزرگترین رخدادهای تاریخی ملت بزرگ ایران اسلامی است و این روز در تقویم ما ایرانیان به‌عنوان یک روز فراموش ناشدنی به ثبت رسیده است.
سید مجید حسینی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن باید همیشه زنده بمانند افزود: با توجه به اهمیت این دهه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برنامه‌های پیشنهادی خود را ارسال کرده که در راستای آن دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز این برنامه‌ها را به انجام خواهد رساند.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: مسئولین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هرساله در اجرای برنامه‌های دهه فجر از تمامی توان خود برای شرکت و اجرای برنامه‌ها استفاده کرده و امسال نیز مانند سال‌های گذشته اهتمام لازم را خواهند داشت.
مسئول دبیرخانه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی بر همفکری مسئولین دانشگاه در اجرای هر چه باشکوه‌تر این برنامه‌ها تأکید کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی احمدی با اشاره به اینکه باید سعی کنیم برنامه‌های نو و جدیدی در این ایام انجام دهیم افزود: با توجه به اینکه در تمامی مراکز، شبکه‌ها و بیمارستان‌ها رابط فرهنگی وجود دارد می‌توان از آن‌ها جهت اجرای برنامه‌ها در این ایام استفاده کرده تا ضمن برگزاری فعالیت‌های سازمان خود، برنامه‌های ابلاغی دانشگاه را نیز با اهتمام ویژه‌ای به انجام برسانند.
وی بابیان اینکه معرفت افزایی باید در دستور کار برنامه‌های دهه فجر قرار گیرد تصریح کرد: چنانچه در برنامه‌ای تصمیم گرفته که از حضور سخنران استفاده شود باید صحبت‌های وی با دقت انجام‌شده و مطالب و اهداف مناسب این ایام را با تمام توانایی به مخاطبان انتقال دهد.
گفتنی است برگزاری جشن بزرگ انقلاب، دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، حضور مسئولین دانشگاه در راهپیمایی 22 بهمن، پاک‌سازی ساحل و غبارروبی گلزار شهدا ازجمله برنامه‌های دانشگاه در این ایام خواهد بود.
همچنین برگزاری نمایشگاه دهه فجر، برپایی مسابقات ورزشی، برپایی ایستگاه سلامت در مسیر راهپیمایی 22 بهمن و پیاده‌روی خانوادگی ویژه کارکنان از دیگر برنامه‌های دانشگاه در این دهه خواهد بود.
انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ستاد.دهه.فجر     سید.مجید.حسینی     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.مجتبی.احمدی        

تاریخ بروز رسانی:   11 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >