استاندار بوشهر:
بیمارستان دیّر باکیفیت و استاندارد بالا افتتاح می‌شود

27 فروردين 1396
دکتر مصطفی سالاری در بازدید از بیمارستان دیّر بابیان اینکه روند تکمیل بیمارستان دیّر با سرعت در حال انجام است، گفت: بیمارستان 56 تختخوابی شهرستان دیّر آماده بهره‌برداری است که باید در این چند روز باقی‌مانده سرعت و کیفیت ملاک کار قرار گیرد.

وی بابیان اینکه کیفیت را فدای سرعت اجرای طرح‌ها نمی‌کنیم، گفت: خدمت صادقانه سرلوحه امور است و بر همین اساس در اجرای طرح‌ها کیفیت را فدای سرعت نمی‌کنیم.
وی یادآور شد: مراحل ساخت بیمارستان دیّر به اتمام رسیده و محوطه‌سازی باقی‌مانده که باید با حفظ کیفیت روند اقدام‌ها شتاب گیرد.
استاندار بوشهر اظهار داشت: تلاش ویژه‌ای برای تکمیل بیمارستان در شهرستان دیّر داشته‌ایم تا مردم این شهرستان از خدمات درمانی بهتری برخوردار شوند.
وی با اشاره به اینکه تکمیل بیمارستان ۵۶ تخت خوابی شهرستان دیّر در مراحل پایانی است، اضافه کرد: این بیمارستان آماده افتتاح است که تلاش می‌شود روند تکمیل و تجهیز آن در روزهای اخیر با سرعت بیشتری انجام شود.
حجت‌الاسلام سید علی حسینی امام‌جمعه دیّر نیز در این بازدید با تأکید بر پرهیز از هرگونه شتاب‌زدگی در اجرای این طرح گفت: مردم شهرستان دیّر ۲۸ سال است که افتتاح نشدن این بیمارستان را تحمل کردند و حالا هم امیدواریم بیمارستان به‌صورت کامل اجرا شود.
وی بابیان اینکه این کار برای مردم و نسل آینده است گفت: تکمیل این بیمارستان مطابق با استانداردهای لازم و کیفیت بالا خواست مردم و مورد انتظار است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
استاندار     دکتر.سالاری     شهرستان.دیر     بیمارستان     امام.هادی        

تاریخ بروز رسانی:   27 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >