رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رضایت مردمی سرمایه گران‌سنگ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

12 ارديبهشت 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: رضایت مردمی از خدمات ارایه شده در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سرمایه گران‌سنگی است که باید حفظ شود.

دکتر علیرضا رئیسی در حاشیه بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت آبدان گفت: احداث، بازسازی و بهسازی مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت در دولت یازدهم مورد تأکید است و خوشبختانه در این دولت اقدامات خوبی در حوزه سلامت شهرستان دیّر صورت گرفته است.
وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی دولت بازدهم در حوزه سلامت شهرستان دیّر گفت: اجرای عملیات 12 پروژه عمرانی حوزه سلامت در شهرستان دیّر اقدامی کم‌نظیر است که طی 4 سال دولت تدبیر و امید اتفاق افتاده است.
وی اضافه کرد: احداث و افتتاح پایگاه سلامت بردخون، خانه‌ بهداشت مغدان، خانه‌ بهداشت سرمستان، خانه‌ بهداشت شهنیا، خانه‌ بهداشت جبرانی، پایگاه اورژانس 115 دیّر، مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان، مرکز خدمات جامع سلامت بردستان، بیمارستان امام هادی (ع) دیّر، بهسازی مراکز خدمات جامع سلامت آبدان، بردستان و حضرت مهدی (عج) دیّر ازجمله اقداماتی است که در این دولت انجام‌شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر با اعلام رضایت از تعمیرات صورت گرفته در مرکز خدمات جامع سلامت آبدان گفت: تمامی کارهای صورت گرفته در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای ارایه خدمات باکیفیت به مردم است که خوشبختانه رضایت‌مندی خوبی از خدمات این مجموعه در سطح جامعه شاهد آن هستیم که این رضایت‌مندی سرمایه گران‌سنگی است که باید حفظ شود.
 معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر را در این بازدید همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
رییس.دانشگاه     دکتر.رئیسی     آبدان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   12 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >