آزمون پذیرش دستیار تخصصی برگزار شد

16 ارديبهشت 1396
چهل و چهارمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در حاشیه بازدید از این آزمون گفت: امروز شاهد برگزاری دهمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی در استان بوشهر هستیم.
دکتر علیرضا رئیسی درباره شرکت‌کنندگان آزمون دستیاری در بوشهر افزود: در رقابت علمی امسال شاهد حضور 127 داوطلب هستیم که در رشته‌های مختلف با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و از این تعداد 55 نفر آقا و 72 نفر خانم هستند.
وی خاطرنشان کرد: آزمون  پذیرش دستیار تخصصی امسال در 5 گروه درسی و در رشته‌های جراحی عمومی، زنان، داخلی، قلب، کودکان، عفونی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، اورولوژی، چشم، اپیدمیولوژی، آمار، رادیولوژی، آسیب‌شناسی، پوست، فارماکولوژی، نورولوژی، روان‌پزشکی و اخلاق پزشکی برگزار شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره نیاز استان بوشهر به بعضی از رشته‌ها افزود: امیدواریم با توجه به نیازهای ضروری استان بوشهر در چند تخصص، پزشکان بومی از ظرفیت‌های ایجادشده برای رفع مشکلات مردم استان استفاده کنند. 
چهل و چهارمین دوره آزمون دستیاری پزشکی همزمان با سراسر کشور پنجشنبه 14 اردیبهشت‌ماه از ساعت 9 الی 13 در سالن امتحانات فجر واقع در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/م.پ 1025


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دستیاری.96     آزمون     دستیاری.پزشکی     دستیاری.تخصصی     دکتر.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >