جشن گل‌ریزان بیماران سرطانی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

1 ارديبهشت 1397
سومین گل‌ریزان بیماران سرطانی، هم‌زمان با بزرگداشت روز جهانی بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد. سومین گل‌ریزان بیماران سرطانی، هم‌زمان با بزرگداشت روز جهانی بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد. سومین گل‌ریزان بیماران سرطانی، هم‌زمان با بزرگداشت روز جهانی بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر سومین جشن گل‌ریزان بیماران سرطانی به همت انجمن دانشجویی طلوع سلامت به مناسب روز جهانی بهداشت در سالن شهید آوینی برگزار شد.
 در این مراسم دکتر نوروزی عضو هیأت مؤسس انجمن جوانه سبز، همچنین مدیرعامل این انجمن درباره فعالیت‌های صورت گرفته‌ در این انجمن، سخنانی ایراد کردند.
در این جشن که با حضور دکتر کشمیری رییس دانشگاه، تعدادی از مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف دانشگاه برگزار شد ضمن اجرای برنامه‌های متنوع از جمله موسیقی و تئاتر، حاضران کمک‌های خیرخواهانه خود را تقدیم بیماران خاص کردند که درنهایت مبلغی معادل 70 میلیون ریال جمع‌آوری و برای صرف امور بیماران سرطانی به انجمن جوانه سبز تقدیم شد.
این مراسم با همکاری حوزه ریاست دانشگاه، معاونت بهداشتی، مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر برگزار شد.
 انجمن طلوع سبز در دو سال اخیر نیز گل‌ریزان‌هایی با موضوع بیماران خاص و سرطانی برگزار و مبالغ جمع‌آوری‌شده به جمعیت هلال‌احمر و انجمن حمایت از بیماران سرطانی تقدیم کرده است.
در این جشن که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین و کارمندان بخش‌های مختلف دانشگاه برگزار شد ضمن اجرای برنامه‌های متنوع ازجمله موسیقی و تئاتر حاضرین کمک‌های خیرخواهانه خود را تقدیم بیماران خاص کردند.

انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشن.گلریزان     سرطان     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >