سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
تکمیل نشدن شبکه جمع‌آوری فاضلاب در برخی محلات بوشهر سلامت محیط‌زیست را تهدید می‌کند

21 شهريور 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: تکمیل نشدن شبکه جمع‌آوری فاضلاب در حاشیه و برخی محلات قدیمی شهر بوشهر، سلامت محیط‌زیست منطقه را تهدید می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی در نشست کارگروه تخصصی مخاطرات زیست‌محیطی این شهرستان عنوان داشت: لزوم حفاظت از محیط‌زیست، اصل غیرقابل‌تردیدی است که در جهان امروز موردپذیرش عام بوده و این ضرورت به‌موازات رشد صنایع و تکنولوژی و به دنبال آن بروز آلودگی‌های میکروبی اهمیت بیشتری پیداکرده است.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اظهار داشت: ورود فاضلاب و پساب‌های مختلف به دریا باعث آلایندگی سواحل و آب دریا شده و زمینه‌ساز خطرات زیست‌محیطی بسیار زیادی است و بایستی مراقب این‌گونه آلودگی‌های بود.
این مقام مسئول افزود: توسعه سیستم فاضلاب شهری می‌تواند نقش مهمی در کنترل ورود آلودگی‌ها به ساحل داشته باشد که باید با تکمیل سیستم جمع‌آوری فاضلاب در حاشیه و مناطق قدیمی شهر زمینه کاهش آلودگی‌ها فراهم شود.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: در این راستا هفتمین نشست کارگروه تخصصی مخاطرات زیست‌محیطی شهرستان بوشهر با حضور کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و نمایندگان ادارات محیط‌زیست، آب و فاضلاب، شیلات، کشاورزی، منابع طبیعی و اداره کل بنادر و دریانوردی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تشکیل شد.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کارگروه.مخاطرات.زیست‌محیطی     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   21 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >