با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت؛
خانه بهداشت روستای آبطویل شهرستان بوشهر افتتاح شد/ گزارش تصویری

24 دی 1397
با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی، فرماندار و دیگر مسئولان محلی شهرستان بوشهر خانه بهداشت روستای آبطویل این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این آیین گفت: افتتاح خانه بهداشت در منطقه کمتر توسعه‌یافته روستای آبطویل از افتخارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
افتتاح خانه‌های بهداشت در مناطق کمتر توسعه‌یافته از افتخارات وزارت بهداشت است
دکتر علیرضا رئیسی افزود: در راستای اجرای طرح محرومیت‌زدایی دولت تدبیر و امید و طرح تحول نظام سلامت افتتاح یکی از خانه‌های بهداشت در مناطق کمتر توسعه‌یافته از افتخارات وزارت بهداشت می‌باشد.
 وی تصریح کرد: طرح تحول نظام سلامت تلاش کرده است با احداث، بهسازی و نوسازی مکان‌هایی که با فعالیت خود خدمات بسیار مطلوبی در خصوص بهداشت و درمان به مردم ارائه می‌دهند، بستر مناسبی برای این فعالیت‌ها ایجاد کند که احداث و تجهیز خانه بهداشت روستای آبطویل یکی از این اهداف مهم است.
اعلان رضایت و تقدیر معاون بهداشتی وزارت بهداشت از بهورزان روستای آبطویل
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه این مراسم پس از اعلان رضایت و تقدیر از ارائه خدمات باکیفیت به اقشار مردم این روستا توسط بهورزان گفت: ارائه خدمات در این روستا توسط بهورزان قابل‌تقدیر است که این مهم نشان‌دهنده تلاش خستگی‌ناپذیر این عزیزان در این خانه بهداشت می‌باشد.
دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بیان داشت: این خانه بهداشت با زیربنایی به مساحت ۱۰۵ مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال از محل اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعتبارات استانی به صورت مشترک در مدت زمان یک‌سال ساخت و تجهیز شده است.
روستای آبطویل دارای ۲ بهورز و جمعیتی بالغ بر ۱۵۳۸ نفر و ۴۲۲ خانوار روستایی می‌باشد.
خانه بهداشت روستای آبطویل با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، فرماندار شهرستان، سرپرست مرکز بهداشت و سایر مقامات استانی و شهرستانی افتتاح شد.


انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     وزیر.بهداشت     دکتر.رئیسی     دکتر.سعید.کشمیری     خانه.بهداشت.آبطویل        

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >