فرماندار دیّر:
همکاری ادارات در اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون ضروری است

28 ارديبهشت 1398
فرماندار شهرستان دیّر گفت: پشتیبانی و همکاری همه ادارات و نهادها در اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون بالا ضروری و وظیفه همگانی است.

کریم علی‌حسنی در نشست هماهنگی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در شهرستان دیّر گفت: پشتیبانی و همکاری همه‌جانبه ادارات و نهادها در اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون بالا ضروری و وظیفه همگانی است.
وی ضمن ارزشمند خواندن اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون بالا گفت: این طرح یکی از طرح‌های زیربنایی در حوزه سلامت و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر است.
علی‌حسنی اضافه کرد: امروزه بیماری‌های غیرواگیر در جامعه افزایش یافته و متأسفانه به علت اصلی مرگ و میر در جامعه تبدیل شده است در حالی که راه‌های پیشگیری و کنترل بسیار ساده و کم‌هزینه‌ای دارد.
فرماندار دیّر با تأکید بر جدیت در اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در این شهرستان گفت: از تمامی ظرفیت و پتانسیل شهرستان برای اجرای موفقیت‌آمیز این طرح بهره خواهیم گرفت.
وی افزود: مردم نیز با همکاری بسیار خوب و استقبال از این طرح علاوه بر کسب اطمینان از سلامت خود ، دولت را در  برنامه‌ریزی برای کنترل بیماری فشارخون بالا کمک دهند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: بسیج ملی کنترل فشارخون بالا از روز 27 اردیبهشت همزمان با روز جهانی کنترل فشارخون در این شهرستان اجرا می‌شود.
احمد آخوندی افزود: تنها 60 درصد افراد مبتلابه فشارخون بالا از بیماری خود اطلاع دارند به همین دلیل مردم و مسئولان در اجرای خوب این طرح با شبکه بهداشت و درمان همکاری نزدیکی داشته باشند.
انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     فشار.خون     فرماندار     کریم.علی‌حسنی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   28 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >