مدیر بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد:
تکمیل ساخت اسکلت‌بندی بیمارستان هفده شهریور برازجان تا پایان سال جاری

17 تير 1398
مدیر بیمارستان شهید گنجی برازجان از تکمیل ساخت اسکلت‌بندی بیمارستان هفده شهریور برازجان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی برازجان، نظر غلامی در حاشیه بازدید نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، رئیس و قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمارستان در حال ساخت هفده شهریور اظهار داشت: در بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور در سال جاری بیش از ۲۰ میلیارد ریال در بخش‌های مختلف اعم از خرید تجهیزات و بهینه‌سازی محیط هزینه شده است.
مدیر بیمارستان شهید گنجی برازجان بیان کرد: خرید و بهینه‌سازی محیط، خرید و راه‌اندازی ده دستگاه دیالیز جدید، شش عدد تخت پیشرفته، خریداری تجهیزات و راه‌اندازی دستگاه تصفیه فاضلاب RO، تعمیر و بهینه‌سازی ایستگاه پرستاری بخش دیالیز و همچنین بهینه‌سازی سیستم سرمایشی با اضافه کردن کولر ازجمله اقدامات انجام‌شده در بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور است.
وی از اضافه شدن شش تخت دیگر تا پایان سال خبر داد و افزود: بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور هم‌اکنون با ۲۲ تخت فعال در سه شیفت کاری از ساعت شش صبح تا ۲۲ شب مشغول ارائه خدمات به بیماران است.
مدیر بیمارستان شهید گنجی برازجان بابیان اینکه تلاش مجموعه فراهم شدن رضایتمندی حداکثری برای مردم شریف شهرستان و بیماران جامعه است خاطرنشان کرد: با توسعه بخش دیالیز و افزایش تخت‌های لازم تا پایان سال، ان شالله سطح رضایت‌مندی همشهریان و بیماران محترم بیشتر خواهد شد.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، رئیس و قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و مدیر بیمارستان شهید گنجی به همراه پیمانکار مربوطه از بیمارستان در حال ساخت هفده شهریور بازدید کردند.
در این بازدید ضمن اطلاع مسئولین استانی و شهرستانی از کم و کیف روند اجرای پروژه، پیمانکار پروژه متعهد شد که تا پایان سال جاری اسکلت بیمارستان را تمام و تحویل دهند.
محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ، دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر حسین دارابی قائم‌مقام رییس دانشگاه پس از بازدید از بیمارستان هفده شهریور، از بخش دیالیز این بیمارستان نیز بازدید کردند.
انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰
   

کلمات کلیدی:
بازدید     نماینده.مجلس     دکتر.سعید.کشمیری     محمدباقر.سعادت     بیمارستان.هفده.شهریور     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   17 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >