با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان منصوب شد

2 شهريور 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور حکمی سرپرست جدید بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان را منصوب کرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با ابلاغ این حکم شهرام جلال پور به‌عنوان سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی در حوزه سلامت استان بوشهر ادامه خدمت خواهد داد.
دکتر کشمیری در ابلاغ خود چنین آورده است:
احتراماً با توجه به تعهد، شایستگی و تجربه جنابعالی به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان منصوب می‌گردید، امید است تا با رعایت جهات شرعی و قانونی و سرلوحه قرار دادن راهبرد تدبیر، توکل و تلاش در زمینه ارتقاء کمی و کیفی با به‌کارگیری نیروهای متعهد، مجرب و کارآمد و با سازمان‌دهی هوشمندانه از تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، مجدانه کوشش نمایید، توفیق شما را در ارائه خدمت به مردم خوب و شریف منطقه از خداوند سبحان مسئلت دارم.
جلال پور سوابقی نظیر سرپرستی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، سرپرستی کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس را در کارنامه فعالیت‌های اجرایی خود دارد.


انتهای پیام/م.پ-1025

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
انتصاب     شهرام.جلال‌پور     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.شهید/گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   2 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >