معاون وزیر بهداشت در برازجان:
نگران انتشار ویروس کرونا در سفرهای غیرضروری هستیم

6 شهريور 1399
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: با توجه به افزایش سفرها در ایام تعطیلات، نگران انتشار ویروس کرونا در سفرهای غیرضروری هستیم.

دکتر علیرضا رئیسی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان با تقدیر از رهنمودهای رهبر انقلاب برای برگزاری مراسم ایام محرم گفت: دستورالعمل‌های بهداشتی در هیأت های مذهبی در مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و شهدای دشت کربلا به شکل مطلوبی رعایت می‌شود و این موضوع جای تقدیر دارد.
دکتر رئیسی با اشاره به ایثار بی‌نظیر مدافعان سلامت در سراسر کشور افزود: باوجوداینکه در هفته‌های گذشته کادر درمان کشور روزهای سختی را پشت سر گذاشت اما در شرایط کنونی و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جامعه روند ورود بیماران به بیمارستان‌های کشور اندکی کاهش‌یافته است.
وی تصریح کرد: ادامه روند کاهش ورود بیماران به بیمارستان‌ها رابطه مستقیمی با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی دارد.
وی با اشاره به بازدید خود از بخش‌های مختلف بیمارستان گنجی نیز خاطرنشان ساخت: با افزایش تخت‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه و تلاش برای جبران کمبود نیروی انسانی متخصص بخش از موانع و مشکلات این بیمارستان رفع خواهد شد.
معاون بهداشت و زیر بهداشت، درمانی و آموزش پزشکی کشور صبح روز پنجشنبه 6 شهریورماه به‌اتفاق هیأتی از معاونین معاونت بهداشت وزارت و به‌منظور بررسی روند مقابله با ویروس کرونا از استان بوشهر بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/م.پ-1025

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     معاون.بهداشت     دکتر.رئیسی    

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >