با حکم رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی؛
رئیس هیئت ورزشی دانشگاهی استان بوشهر منصوب شد

7 مهر 1399
علی کمالی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت و درمانی بوشهر به عنوان رئیس هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان به مدت چهار سال انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان بوشهر با حضور محمدحسین علیزاده نایب‌رئیس فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی، در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور نمایندگان دانشگاه‌های مراکز آموزش عالی و ورزشی استان برگزار شد.
متن حکم به شرح زیر است:
جناب آقای کمالی
سلام علیکم؛
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی در امور ورزش دانشگاه‌ها و نتایج انتخابات هیئت ورزشی‌های آن استان، به موجب این حکم جناب‌عالی به مدت ۴ سال به سمت رئیس هیئت ورزشی دانشگاهی استان بوشهر منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از درگاه احدیت و بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشگاهی و مشارکت فکری و اجرایی مدیران تربیت بدنی مراکز دانشگاهی بخش‌های کلان آموزش عالی مستقر در استان، نسبت به گسترش و ارتقا ورزش دانشجویی و ایجاد فرصت‌های مشارکت دانشجویان در رقابت‌های بین دانشگاهی شهرستانی، استانی و کشوری موفق و مؤید باشید.
امید واثق دارم که جنابعالی در تحکیم همدلی، انسجام و همکاری جامعه ورزش دانشگاهی استان و ترویج شورونشاط در ورزش مراکز دانشگاهی و توسعه نگرش مثبت ورزشکاران دانشجو در بروز رفتارهای اخلاقی سرشار از عشق خدمت به جامعه و سازندگی کشور، اهتمام وافر را به عمل خواهید آورد.
دکتر محمدرضا دهخدا
رئیس فدراسیون"
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
انتصاب     علی.کمالی     هیئت.ورزش‌های.دانشگاهی        

تاریخ بروز رسانی:   7 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >