معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
۵۰ درصد از گروه هدف واکسیناسیون کرونا در شهرستان دیلم نوبت اول واکسن خود را دریافت کرده‌اند

23 شهريور 1400
معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: ۵۰ درصد از گروه هدف واکسیناسیون کرونا در شهرستان دیلم نوبت اول واکسن خود را دریافت کرده‌اند.

انتقام عزیز زاده در گفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: تاکنون ۵۰ درصد از گروه هدف واکسیناسیون ۱۸ سال به بالا، واکسن نوبت اول و ۳۲ درصد هر دو نوبت واکسن را دریافت کرده‌اند.
معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم مطرح کرد: از ۲۰ هزار دوز واکسن تزریق شده کرونا در شهرستان ۱۲ هزار دوز مربوط به نوبت اول و ۸ هزار دوز مربوط به نوبت دوم بوده است
وی عنوان کرد: تاکنون ۵ نوع واکسن سینوفارم، کووبرکت، آسترازنکا، اسپوتنیک و بهارات در شهرستان دیلم به گروه‌های هدف تزریق شده است که به ترتیب سینوفارم با ۷۰ درصد، کووبرکت با ۱۷ درصد، آسترازنکا با ۱۰ درصد، اسپوتنیک با ۲ درصد و بهارات با یک درصد دوز تزریق شده واکسن نوبت اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند.
معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم افزود: درصد واکسیناسیون نوبت اول در گروه سنی سالمندان ۶۰ سال به بالا ۸۷ درصد و هر دو نوبت ۷۶ درصد، گروه سنی ۳۵ تا ۶۰ سال میانسالان ۶۳ درصد نوبت اول و ۴۰ درصد هر دو نوبت واکسن را دریافت کرده‌اند.
عزیز زاده یادآور شد: کلیه متولدین ۱۳۶۸ به قبل در صورت مبتلا نبودن به کرونا و نداشتن علائم مشکوک به کرونا حتماً جهت واکسیناسیون نوبت اول و دوم به مراکز واکسیناسیون مراجعه نمایند.
انتهای پیام/م.ب ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


   

تاریخ بروز رسانی:   23 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >