با حکم وزیر بهداشت سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منصوب شد

5 بهمن 1400
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با صدور حکمی دکتر حسن ملکی زاده را به‌عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر حسن ملکی زاده
عضو محترم هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر
“با سلام
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی محترم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گران‌قدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید. در این راستا و با توجه به تعهد تخصص و سوابق علمی و اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به‌عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر " منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید.
امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و مؤید باشید.
دکتر بهرام عین‌اللهی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی "

دکتر حسن ملکی زاده متخصص چشم‌پزشکی و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بوده و مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر، مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان بوشهر و رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی استان بوشهر و رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر از جمله سوابق مهم مدیریتی وی است.

کلمات کلیدی:
انتصاب     وزیر.بهداشت     دکتر.بهرام.عین‌الهی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   5 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >