سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تعداد کل موارد بستری در‌ بیمارستان‌های استان به 84 بیمار رسید/جانباختن 2 هم استانی

23 اسفند 1400
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خبر داد: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ دوشنبه 23 اسفند ماه، 84 نفر است.

دکتر حسن ملکی‌زاده در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 25 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که ابتلای 4 مورد از آن‌ها به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 14 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: متاسفانه از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی، 7  نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر ملکی‌زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده، بیان کرد: متاسفانه امروز 2 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا آقایی با 83 سال سن با سابقه بیماری دیابت و فشار خون و خانمی با 77 سال سن با سایقه بیماری زمینه‌ای قلبی، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.
وی در مورد فوتی‌های امروز اظهار کرد: متاسفانه از مجموع موارد فوتی 24 ساعته گذشته 1 مورد از آنها بدون سابقه واکسیناسیون بوده‌ است، لذا ازآحاد مردم خواهشمندم حتما واکسیناسیون خود را انجام داده تا شاهد موارد فوتی اینچنینی نباشیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 29 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 11 مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکترملکی‌زاده افزود: تا کنون 2138  نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
وی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع پاندمی کرونا در کشور تاکنون 102976 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     بستری.جدید     موارد.فوتی     سرپرست.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    
   

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >