سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
58 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند /ثبت 3 فوتی جدید

28 اسفند 1400
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خبر داد: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ شنبه 28 اسفندماه، 58 نفر است.

دکتر حسن ملکی زاده در مصاحبه با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 16 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای 6 مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 10 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: متأسفانه از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی، 4 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در 28 اسفندماه اعلام‌شده است چنین گفت: متأسفانه امروز 3 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان بوشهر به ثبت رسید که این موارد شامل دو بانوی 43 و 78 ساله باسابقه بیماری ژنتیکی و بیماری کبدی و یک بانوی 86 ساله بود.
وی افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 26 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 11 مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: تاکنون 2146 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون 103192 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     بستری.جدید     موارد.فوتی     سرپرست.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    
   

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >