سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ثبت روز بدون فوتی/ کاهش موارد بستری به 48 نفر

29 اسفند 1400
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در آخرین روز از سال 1400 به 48 مورد کاهش یافت.

دکتر حسن ملکی زاده به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته 18 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای 2 مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 7 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر، 4 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در 29 اسفندماه اعلام‌شده است چنین گفت: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
وی افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 28 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 13 مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 2146 هم استانی به علت ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون 103225 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دکتر ملکی زاده ضمن تبریک سال جدید به عموم مردم یادآور شد: ویروس کرونا همچنان در گردش است پس لازم است کلیه آحاد جامعه به‌ویژه گردشگران و مسافران نوروزی نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/م.پ-1025
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.کرونا     سرپرست.دانشگاه     دکتر.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   29 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >