سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بستری 82 بیمار در بخش‌های کرونا/ جان‌باختن 2 هم استانی

18 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در روز پنجشنبه 18 فروردین‌ماه، 82 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند

دکتر حسن ملکی زاده به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته 34  بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای 10 مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر 13 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که 3 نفر از آن‌ها در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که روز 18 فروردین اعلام شد چنین گفت: متأسفانه در 24 ساعت گذشته دو آقای 55 و 71 ساله باسابقه بیماری زمینه‌ای به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
 دکتر ملکی زاده افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 34 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 10 مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 2153 هم استانی به علت ابتلای به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون 103852 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
آمار.کرونا     دکتر.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   18 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >