سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
81 بیمار در بخش‌های کرونا بستری هستند

19 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس آمار اعلام ثبت‌شده در روز جمعه 19 فروردین‌ماه سال 1401، در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر 81 بیمار بستری وجود دارد.

دکتر حسن ملکی زاده به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته 33  بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای 7 مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر 12 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که 2 نفر از آن‌ها در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که روز 19 فروردین اعلام شد چنین گفت: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
 دکتر ملکی زاده افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 34 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 2153 هم استانی به علت ابتلای به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون 103901 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.کرونا     دکتر.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   19 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >