سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۶۸ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند / تمامی شهرستان‌های استان بوشهر در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند

27 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از قرار گرفتن تمامی شهرستان‌های استان در وضعیت زرد کرونایی خبر داد و گفت: در حال حاضر ۶۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای یک مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی با بیان اینکه بر اساس جدیدترین رنگ‌بندی کرونایی، همه شهرستان‌های استان بوشهر در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند افزود: در حالی که در هفته گذشته استان بوشهر یک شهر با وضعیت آبی و ۹ شهرستان در وضعیت زرد داشت، اکنون همه شهرستان‌ها در وضعیت زرد قرار گرفته‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه شهرستان گناوه تنها شهر آبی استان بوشهر بود که اکنون وضعیت زرد دارد گفت: در حال حاضر ۱۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که حال ۶ نفر از آنها وخیم است.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته فوت ناشی از کرونا به ثبت نرسیده است.
دکتر ملکی زاده افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۷ مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲ هزار و ۱۵۳ از هم استانی‌های عزیزمان به علت ابتلای به این ویروس جان خود را از دست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۴ هزار و ۱۳۶ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    کرونا     کووید19     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     آمار.کرونا     رئیس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   27 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >