با تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر:
خواسته چندین ساله اهالی روستاهای حاجی‌آباد و کنارترشان شهرستان دیّر محقق شد

21 خرداد 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دِبر از تحقق درخواست چندین ساله اهالی روستا‌های حاجی‌آباد و کنارترشان شهرستان دیّر برای ساخت خانه بهداشت خبر داد.

عباس آدمیت‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: یکی از درخواست‌های مستمر مردم روستاهای حاجی‌آباد در بخش مرکزی دیّر و کنارترشان در بخش آبدان احداث خانه بهداشت بود که با رایزنی‌ها و تلاش‌های صورت گرفته این درخواست مورد موافقت دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت قرار گرفت.
وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر چارت تشکیلاتی این دو خانه بهداشت با 4 بهورز زن و مرد مصوب که فرایند جذب بهورز انجام و بهورزان پذیرش شده در حال طی دوره آموزشی خود هستند.
آدمیت‌نسب ادامه داد: با طی دوره آموزشی، بهورزان پذیرفته شده به کار مشغول و خدمات بهداشتی به ساکنان مناطق تحت پوشش ارائه می‌دهند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در همین راستا و به‌منظور احداث خانه بهداشت جلسات متعددی با بخشداران، شورای اسلامی روستا و خیرین منطقه برگزار که خوشبختانه با همکاری بسیار خوب خیرین دو قطعه زمین در روستاهای حاجی‌آباد و کنارترشان برای ساخت خانه بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی اهدا شد.
آدمیت‌نسب افزود: مناقصه پروژه ساخت خانه بهداشت حاجی‌آباد و کنارترشان هرکدام با زیربنای 86 مترمربع و اعتبار 13 میلیارد و 500 میلیون ریال در حال انجام است.
وی تأکید کرد: تمامی کارهای صورت گرفته در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر برای ارائه خدمات باکیفیت به مردم است و در این راستای تمامی تلاش خود را به کار بسته‌ایم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دِبر با تقدیر از فعالیت خیرین سلامت گفت: حسین فولادی زمین خانه بهداشت کنارترشان و حاج عباس سیفی زمین خانه بهداشت حاجی‌آباد را اهدا کردند.
آدمیت‌نسب یادآور شد: با افتتاح و راه‌اندازی خانه بهداشت در روستاهای کنارترشان و حاجی‌آباد شمار خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر به 12 خانه بهداشت خواهد رسید.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     راه‌اندازی     عباس.آدمیت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   21 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >