سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بستری ۹۲ بیمار در بخش‌های کرونا/ جان‌باختن یک هم استانی

4 شهريور 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: بر اساس آمار اعلام‌شده در چهارم شهریور سال جاری، تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر به ۹۲ نفر کاهش یافته است.

دکتر حسن ملکی‌زاده به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در شبانه‌روز گذشته ۳۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی درباره بیماران بستری در بخش‌‌های ICU چنین گفت: در حال حاضر ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد چهار نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر نیز گفت: متاسفانه امروز یک آقای ۵۹ ساله با سابقه فشار خون بالا به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
وی ادامه داد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون مجموع هم استانی‌هایی که به دلیل کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند ۲۲۱۶ نفر است.
 دکتر ملکی‌زاده ادامه داد: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۳۹ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۸۲۹۶ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ - - - -

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     کرونا.ویروس     استان.بوشهر     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >