سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۸۴ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ ۸۰ درصد شهرستان‌های استان بوشهر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند

5 شهريور 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۸۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر حسن ملکی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۳۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده و ۳۹ نفر نیز با حال خوب از این بخش‌ها ترخیص شدند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۸۴ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند که ۱۰ نفر تحت مراقبت ویژه قرار دارد و سه نفر در وضعیت حاد این بیماری هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از فوت یک بیمار در شبانه‌روز اخیر خبر داد و افزود: تعداد جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر به ۲ هزار و ۲۱۷ نفر رسید.
دکتر ملکی‌زاده تعداد کل مبتلایان را ۱۰۸ هزار و ۳۰۱ نفر عنوان کرد و گفت: بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی، ۸ شهرستان استان بوشهر در وضعیت زرد، یک شهرستان در وضعیت نارنجی و یک شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: بر اساس آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان تنگستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.
وی تصریح کرد: بر همین اساس شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دشتی، گناوه، دیر، کنگان، عسلویه و جم در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: شهرستان دیلم در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید.بستری     کرونا.ویروس     استان.بوشهر     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    
   

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >