رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
سامد، صدای مردم در آیینه پاسخگویی مسئولان است/ گزارش تصویری

23 شهريور 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر اینکه سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) پل ارتباطی بدون واسطه مردم و مسئولان است گفت: سامد، صدای مردم در آیینه پاسخگویی مسئولان است.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: به‌منظور پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در حوزه سلامت استان و به دعوت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر در محل استقرار سامانه سامد، مشکلات مردمی موردبررسی قرار گرفت.
وی در حاشیه ارتباط مستقیم با مردم در سامانه الکترونیکی مردم و دولت گفت: سامد، بستری مناسب برای تعامل آسان ملت و دولت است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: برخی از درخواست‌های مطرح‌شده نیاز به پیگیری در ستاد دانشگاه، برخی انجام‌شده و یا در حال اقدام و برخی نیز نیازمندِ به مشاوره و راهنمایی داشتند.
دکتر ملکی زاده درباره استقرار سامانه سامد بیان داشت: استقرار و استمرار چنین ارتباطی موجب شناخت بهتر و بیشتر مدیران حوزه سلامت استان به‌منظور ارائه خدمات باکیفیت بهتر به عموم شهروندان خواهد شد.
سامد سامانه الکترونیکی مردم و دولت است که در دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر قرار دارد و عموم شهروندان گرامی می‌توانند در تاریخ‌های اختصاص‌یافته برای بررسی درخواست‌ها و مشکلات حوزه سلامت با تماس از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ به‌صورت مستقیم و بدون واسطه با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت‌وگو بپردازند.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سامد     استانداری.بوشهر     رییس.دانشگاه     دانشگاه.علوم.پزشکی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   23 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >