پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ملی اورژانس و فوریت‌های پزشکی

26 شهريور 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی، در پیامی فرارسیدن ۲۶ شهریورماه، روز ملی اورژانس و فوریت‌های پزشکی را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، وی در پیام خود چنین آورده است:

 

"وَمَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعاً سوره مائده آیه ۳۲
همواره در شرایط دشوار حیاتی، حوادث، سوانح و بلاهای طبیعی این فرشتگان نجات اورژانس ۱۱۵ هستند که با بهره‌مندی از اخلاص، دانش و تعهد به یاری دردمندان شتافته و با آگاهی از به خطر از افتادن جان خود، در سریع‌ترین زمان ممکن در خط مقدم دفاع از سلامت پاسخگوی مدد خواهی آحاد جامعه بوده‌اند.
تقارن روز ملی اورژانس و فوریت‌های پزشکی امسال با روز اربعین حسینی بار دیگر رسالت بزرگ و معنوی فرشتگان سپیدپوش فوریت‌های پزشکی را یادآور شد که با مددجویی از پرستار دشت کربلا، حضرت زینب (س)، به یاری و پرستاری بیماران و حادثه دید‌گان می‌پردازند.
این‌جانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان دشت کربلا، فرارسیدن ۲۶ شهریورماه، روز ملی اورژانس  و فوریت‌های پزشکی را گرامی داشته و بر خود لازم میدانم از تکنسین‌ها، کاردان‌ها، کارشناسان و تمامی فرشتگان سپیدپوش اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر که با سختی‌های فراوان و در سخت‌ترین شرایط اقلیمی از خدمت به مردم غافل نمی‌شوند قدردانی نموده و برای شما عزیزان از خداوند بزرگ سلامتی و سعادت مسئلت نمایم.
دکتر حسن ملکی‌زاده
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۲۶، شهریور ۱۴۰۱"

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.اورژانس     پیام.تبریک.رییس.دانشگاه     دکتر.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   26 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >