رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور پیامی روز جهانی داوطلب را تبریک گفت

14 آذر 1401
دکتر حسن ملکی‌زاده در پیام خود چنین آورده است:

 

« بسمه تعالی
چهاردهم آذرماه مصادف با پنجم دسامبر که بنام روز جهانی داوطلب نام‌گذاری شده؛ فرصت ارزشمندی برای ترویج روحیه ایثارگری و پاسداشت فرهنگ خدمت‌رسانی و تقدیر از ایثارگرانی است که بدون هیچ چشمداشتی در همه حوادث برای امدادرسانی به مردم از جان‌ودل مایه می‏‌گذارند.
شأن و منزلت احسان و نیکوکاری و خدمت‌رسانی در دین و انسانیت بدون حدومرز است و نخستین پیمان و تعهد داوطلبان نیز خدمت به خلق و تلاش بی‌تکلف در جهت ارتقاء توانمندی و رضایتمندی است که این خصیصه ریشه در ارزش‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی دارد.
داوطلبان کسانی هستند که بدون در نظر گرفتن هیچ نام و نشانی، سعی می‌کنند در لحظات سخت در کنار مردم باشند و امید را به‌جای سختی و رنج و بیماری بنشانند. آنها ایثارگرانی هستند که چون چشمه ساری زلال مظهر امید و رویش زندگی هستند.
پرواضح است که وقتی این‌گونه فعالیت‌ها به‌صورت خیرخواهانه و داوطلبانه و در کمال آزادی و با قصد قرب الهی انجام می‌شود، ارزشی صدچندان دارد
اینجانب از داوطلبان و گروه‌های داوطلب حوزه سلامت شامل داوطلبان سلامت محله، داوطلبان متخصص، سفیران سلامت خانواده، سفیران سلامت دانش‌آموز، سفیران سلامت دانشجو، سفیران سلامت طلبه، جوامع مدنی فعال در حوزه سلامت و سایر نیروهای داوطلب که خدمات شایانی را به حوزه سلامت استان بوشهر به‌ویژه در مقابله با بیماری کرونا داشته‌اند تجلیل و قدردانی می‌کنم.

دکتر حسن ملکی‌زاده
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر»انتهای پیام / س.م 1021
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.جهانی.داوطلب     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     رییس.دانشگاه    

تاریخ بروز رسانی:   14 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >