مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مؤلفه‌های انسانی کارآمد و امکانات تخصصی موجب خدمات‌رسانی بهتر و باکیفیت می‌شود

6 اسفند 1401
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مؤلفه‌های انسانی کارآمد و امکانات تخصصی موجب خدمات‌رسانی بهتر و باکیفیت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر، دکتر محسن صحرانورد در بازدید از پایگاه‌ها و مرکز ارتباطات اورژانس پیش بیمارستانی و پایش روند انجام مأموریت‌ها اظهار داشت: اورژانس پیش بیمارستانی در استان بوشهر عملکرد مطلوبی دارد.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای نجات مردم باید سعی کنیم تا می‌توان خدمات مطلوب‌تر در زمان کمتری ارائه دهیم.
وی ضمن خسته نباشید به تیم‌های عملیاتی اورژانس ۱۱۵ در سراسر استان به حفظ آمادگی و هوشیاری پرسنل در این ایام که منتهی به نوروز تاکید کرد و افزود: حفظ آمادگی و هوشیاری پرسنل در ایام منتهی به نوروز و فروردین‌ماه که مسافرین نوروزی بسیاری به استان بوشهر سفر می‌کنند حائز اهمیت است.
در حاشیه این بازدید ۵ ساعته که تا ساعت یک بامداد ادامه داشت، مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورد چالش‌های موجود در اورژانس پیش بیمارستانی با رئیس و پرسنل اورژانس در فضای صمیمی به بحث و تبادل‌نظر پرداخت، همچنین در این بازدیدها با اهدا گل و شیرینی از خدمات شبانه‌روزی پرسنل اورژانس ۱۱۵ قدردانی شد.
انتهای پیام/ ۵۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     اورژانس115     مشاور.رییس.دانشگاه     دکتر.محسن.صحرانورد        

تاریخ بروز رسانی:   6 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >