افتتاح مرکز تخصصی دیالیز شفا شهرستان دیّر با حضور وزیر بهداشت/ تقدیر از مشارکت خیّرین در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت/ گزارش تصویری

11 اسفند 1401
مرکز تخصصی دیالیز شفا بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر که با مشارکت یکی از خیّرین سلامت ساخته شده با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.

دکتر بهرام عین‌اللهی در حاشیه افتتاح این مرکز درمانی، اظهار داشت: خوشحالیم که امروز و فردا تعدادی از پروژه‌های حوزه سلامت افتتاح می‌شود و یکی از این پروژه‌ها، مرکز تخصصی دیالیز شفا در شهرستان دیّر است.
 وی ضمن تقدیر از مشارکت خیّرین در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت، گفت: بانی خیر این پروژه، مرحوم حاج حسین توانا بوده که فرزندان ایشان هزینه ساخت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز تجهیزات مورد نیاز این مرکز را تأمین کرده است.
 وزیر بهداشت با اشاره به آغاز به کار ۶ تخت دیالیز مجهز در این مرکز درمانی، گفت: مرکز تخصصی دیالیز شفا در دیّر، پذیرای ۳۵ بیمار کلیوی این شهرستان و بیماران شهرهای اطراف خواهد بود.
 مرکز تخصصی دیالیز شفا بیمارستان امام هادی (ع) دیّر با اعتباری حدود ۳ میلیارد تومان ساخته و با صرف حدود ۵ میلیارد تومان تجهیز و راه‌اندازی شده است.
 دکتر عین‌اللهی همچنین از بخش‌های مختلف بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر بازدید و بر تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی این بیمارستان تأکید کرد.
دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین محلی شهرستان دیر در این بازدید وزیر بهداشت را همراهی می‌کردند.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     افتتاح     وزیر.بهداشت     دکتر.بهرام.عین‌اللهی     دیالیز     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >