به‌منظور پیگیری امور سلامت مردم صورت گرفت؛
بازدید نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از مرکز خدمات جامع سلامت و مرکز درمان بستر عالیشهر

20 خرداد 1402
عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به‌منظور پیگیری امور سلامت مردم استان بوشهر از مرکز خدمات جامع سلامت و مرکز درمان بستر عالیشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، عبدالکریم جمیری ضمن بازدید از واحدهای آزمایشگاه، اورژانس، دندانپزشکی، مراقبین سلامت و... از ارائه خدمات مطلوب دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و تشکر نموده و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در سطح وزارتی و حمایت‌های ریاست محترم دانشگاه در خصوص تجهیز آزمایشگاه اقدامات مثبتی صورت خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: توقع است در دولت سیزدهم کار شدت بیشتری پیدا کند و مردم شاهد حل مسائل و مشکلات با اولویت‌بندی و سرعت بیشتری باشند و شاهد تحولی در استان و شهرستان باشیم.
عبدالکریم جمیری بابیان اینکه برخی مسائل در کوتاه‌مدت و برخی دیگر، حل آن‌ها در بازه زمانی قابل‌قبول حل خواهد شد افزود: از مسئولین وزارت بهداشت خواستم برای حل مشکلات این مرکز برنامه مشخص و مدون داشته باشند و قبول کردند.
جمیری اضافه کرد: مسئولان ملی توان بیشتری برای حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر و شهرستان بگذارند و ما نیز برای حل این مشکلات در کنار آن‌ها پیگیر خواهیم بود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ضمن احترام به مدیران، هیچ‌گونه تعارفی برای حل مشکلات استان بوشهر نداریم گفت: آنچه برایمان مهم است خدمت به مردم است و مسئولین حوزه بهداشت و درمان باید کاری بکنند رضایتمندی مردم در این حوزه فراهم شود.
وی در پایان این بازدید از تلاش‌های صادقانه و زحمات مسئولان و کادر شاغل در مرکز خدمات جامع سلامت و مرکز درمان بستر عالیشهر تشکر و قدردانی کرد و خواستار تلاش و کوشش بی‌وقفه و همدلی برای ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی به مردم شد.
عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به‌منظور پیگیری امور سلامت مردم استان بوشهر از مرکز درمان بستر عالیشهر بازدید کرد.

انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بازدید     نماینده.مجلس     دکتر.عبدالکریم.جمیری     عالیشهر        

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >