پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز داروساز

5 شهريور 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر به مناسبت روز داروساز پیامی را صادر کرد.

پیام دکتر حسن ملکی زاده به شرح زیر است:
"بسم‌الله الرحمن الرحیم
پنجم شهریورماه مصادف با زادروز محمد زکریای رازی این دانشمند، شیمیدان، طبیب، داروشناس و داروساز بزرگ ایرانی به‌عنوان روز داروساز نام‌گذاری شده است، این روز فرصتی برای تقدیر و تشکر از عزیزانی است که در چرخه درمان بیماران نقش کلیدی و مهمی را ایفا می‌کنند.
همگان دوران نفس‌گیر شیوع ویروس منحوس کرونا را که با تحریم‌های غیرانسانی و خلاف حقوق بشر مدعیان غربی برای تأمین دارو همراه بود، فراموش نخواهند کرد و جوانان غیور این مرزوبوم بودند که توانستند با تکیه بر توان و دانش خود علاوه بر تولید و تأمین نیازهای دارویی کشور، داروهایی که می‌توانست برای بهبود حال بیماران کرونایی مؤثر باشد را نیز تولید و به کمک مردم آمده و آلام آنها را تسکین دهند.
عزیزان داروساز همواره همپای پزشکان و پرستاران برای خدمت‌رسانی به مردم و کاهش بیماری جان‌فشانی کردند، روز بزرگداشت محمد بن زکریای رازی و روز داروساز فرصتی است تا از خدمات و تلاش تمام داروسازان و تلاشگران این عرصه تقدیر کرده و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر این عزیزان را ارج نهیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز داروساز از تمامی همکاران پرتلاش خود در سراسر استان بوشهر تقدیر و تشکر می‌نمایم و توفیقات روزافزون آنان را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر حسن ملکی زاده
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۵، شهریور ۱۴۰۲"


پیام/م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.داروساز     رییس.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >