رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
رابطه عاشق و معشوق، عابد و معبود در شهادت معنا و مفهومی واقعی می‌یابد

29 آذر 1402
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در شهادت رابطه عاشق و معشوق، عابد و معبود معنا و مفهومی واقعی می‌یابد، اینکه شهدا هوشمندانه خود را معرض معامله باخدا قرار می‌دهند، نهایت جلوه معرفتی است که نصیب شهدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا در دیدار با خانواده معزز شهید علی زنگوئی فرد اظهار داشت: یاد شهیدان را تلنگری بر رفتار و گفتار در این دنیای فانی دانست و اضافه داشت: امید است نام شهدا و فلسفه شهادت موجب خانه‌تکانی دل‌هایمان گردد.
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران نیز گفت: دیدار با خانواده شهدا افتخار و فرصتی مغتنم جهت تجدید روحیه برای خدمت است.
مهدی مرکبی اظهار داشت: خانواده شهدا با اهدای بهترین عزیزان خود در راه حفظ ارزش‌های کشور کار بزرگ و عظیمی انجام داده‌اند و شرایط امروزمان را مدیون آن‌ها دانست.
خانم دکتر زهرا السادات جلالیان رئیس بیمارستان خلیج‌فارس بوشهر نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دفاع مقدس گفت: همسر و فرزندان شهید زنگوئی فرد نهایت ایثار و فداکاری را در این راه داشته‌اند و به آنان به‌عنوان نمونه کامل ایثار و ازخودگذشتگی ادای احترام می‌کنم.
هم‌زمان با ایام فاطمیه، مهدی مرکبی مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران، دکتر زهراالسادات جلالیان رئیس بیمارستان خلیج‌فارس بوشهر و حمید حبیبی نیا رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و دیگر اعضای کمیته ترویج جهاد، ایثار و شهادت شهرستان بوشهر ضمن حضور در منزل خانواده معزز شهید علی زنگوئی فرد از فرزندان آن شهید، معصومه و مهتاب زنگوئی فرد که از مدافعان سلامت در دانشگاه علوم پزشکی هستند با اهدای لوح سپاس و گل، تجلیل و قدردانی کردند.
 انتهای پیام/ح.گ ۳۰۰۱
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     شهید.علی.زنگوئی‌فرد     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مهدی.مرکبی     دکتر.زهرا.السادات.جلالیان     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >