رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
سازمان‌های بیمه‌گر بزرگ‌ترین بدهکار دانشگاه علوم پزشکی هستند/گزارش تصویری

2 اسفند 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سازمان‌های بیمه‌گر بزرگ‌ترین بدهکار دانشگاه علوم پزشکی هستند.

دکتر حسن ملکی زاده در دیدار با فرماندار دیلم اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با دارا بودن ۸ هزار و ۵۰۰ نیروی انسانی و ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو از بزرگ‌ترین سازمان‌ها تلقی می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: دانشگاه علوم پزشکی نظام خدمات گسترده‌ای دارد و در بخش واردات، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، درمان، بهداشت محیط، دارو و بسیاری از موارد دیگر خدمات‌دهی می‌کند.
دکتر ملکی زاده بیان کرد: قریب به ۲۰ درصد تولید ناخالص ملی کشور به حوزه سلامت اختصاص دارد ولی وسعت مجموعه به نحوی است که این منبع مالی کفاف هزینه‌ها را نمی‌دهد.
وی گفت: حوزه سلامت در ارائه خدمات غیرقابل توقف بوده و امکان اینکه از با وجود کمبود امکانات، خدمات‌دهی متوقف شود، وجود ندارد.
دکتر ملکی زاده خاطرنشان کرد: نقاطی همانند دیلم که ورودی استان و هم‌مرز با سه استان دیگر است باید توسعه خدماتی را در پی داشته باشد و شاهد پیشرفت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و نهایتاً رشد شاخص‌ها در این شهر باشیم.
وی با اشاره به اینکه مدتی کشور تا حدودی با کمبود شیر خشک مواجه بوده اضافه کرد: موضوع کمبود شیر خشک در سراسر کشور و همچنین استان بوشهر برطرف شده و امروز شیر خشک در داروخانه‌های سطح استان جهت توزیع وجود دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در راستای کاهش بار مالی بر مردم جهت خرید شیر خشک، این کالا همانند سایر داروها با بیمه به خریدار به فروش می‌رسد.
در این نشست دکتر محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر نادر شکیب آزاد معاون درمان، دکتر اکرم فرهادی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر یحیی رضایی معاون غذا و دارو، دکتر قاسم برجوئی‌فرد معاون بهداشت، هادی جوانبخت رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل و دکتر عاطفه
اسفندیاری مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/م.ب 3060


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.حسن.ملکی.زاده     شهرستان.دیلم     شبکه.بهداشت.درمان     فرماندار.دیلم    
محمد.اسدی    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >