رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:
فراهم کردن خدمات سلامت حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است

11 فروردين 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهرگفت: اگر بتوانیم تسهیلات و خدمات سلامت را در اقصی نقاط استان فراهم کنیم به‌نوعی حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی است.

دکترعلیرضا رئیسی در حاشیه بازدید سرزده از بیمارستان زینبیه خورموج افزود: سال 95 که به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل که از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شد بسیار هوشمندانه است و وظیفه همه مسئولان کشوری و مردم این است که در این راستا حرکت کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر اظهار داشت: هر وزارتخانه، سازمان و اداره کل باید بر اساس نام‌گذاری سال برنامه‌ تدوین شده داشته باشند ،با توجه به اینکه در متن این شعار استقلال و عدم وابستگی وجود دارد باید توأم با اقدام و عمل مناسب با این شعار باشد.
وی ادامه داد: در حوزه سلامت خوشبختانه از شروع طرح تحول و بعد از ابلاغ سیاست‌های کلی حوزه سلامت توسط مقام معظم رهبری اقدامات بسیار خوبی در این زمینه انجام‌ شده‌است.
دکتر رئیسی خاطرنشان کرد: در سطح کشور و استان بوشهر شاهد تحولات خوبی در این زمینه هستیم و تسهیل دسترسی مردم به خدمات درمانی و حوزه سلامت و عدالت از مصادیق تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل است.
وی افزود: اگر بتوانیم تسهیلات و خدمات سلامت را درتمامی نقاط استان فراهم کنیم و مردم به‌راحتی و بدون دغدغه با هزینه کم و دسترسی به بهداشت و درمان آسان بتوانند خدمات سلامت را دریافت کنند به‌نوعی حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی است.
دکتر رئیسی یادآور شد: برای اقدام و عمل در زمینه شعار امسال پروژه‌های متعددی در سطح استان از جمله در شهرستان دشتی، شهر خورموج و بیمارستان زینبیه شروع‌ شده‌است.
این مقام مسئول بیان داشت: بازسازی اورژانس بیمارستان زینبیه خورموج از دیگر برنامه‌هاست و مردم طعم خدمت را خواهند چشید و تلاش داریم اورژانسی در خور این مردم راه‌اندازی شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر افزود: بازدیدی از ساختمان کلینیک تخصصی بیمارستان داشتیم که از پیشرفت خوبی برخوردار است و در زمینه توسعه بخش‌های بیمارستان که تا دو سال گذشته تعداد تخت‌های آن زیر 50 تخت بود، این آمار به بیش از 100 تخت افزایش خواهد یافت و شاهد افزایش بیش از صد درصدی خواهیم بود.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خدمات.سامت     دکتر.رئیسی     بیمارستان.زینبیه.خورموج     علوم.پزشکی     بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >