رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
انتصاب‌ها در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر اساس توانمندی و تخصص افراد صورت می‌گیرد

14 تير 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نهاد سیاسی نیست بلکه دستگاه تخصصی است که انتصاب‌ها در این دانشگاه بر اساس توانمندی و تخصص افراد صورت می‌گیرد.

دکتر علیرضا رئیسی یکشنبه‌شب در نشستی خبری که با حضور خبرنگاران برگزار شد افزود: مخالف آزادی بیان دانشجویان نیستیم ولی فعالیت‌ها باید در چارچوب قانون انجام شود.
وی با اشاره به اینکه پروژه‌های عمرانی مانند ساخت درمانگاه‌های تخصصی، مرکز غربالگری سرطان، مرکز درمانی سرطان، توسعه اورژانس‌های بیمارستانی در دست اجراست گفت: برخی از این پروژه‌‌ها در سفر وزیر بهداشت و برخی نیز در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
وی بابیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر فعالیت خود را با مرکز مامایی در سال 1367 آغاز کرد اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال 74 شکل گرفت و در سال 1390 دانشکده دندانپزشکی بوشهر راه‌اندازی شد.
دکتر رئیسی بابیان اینکه سه مرکز تحقیقات در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر فعالیت می‌کنند تصریح کرد: این سه مرکز با عناوین مرکز طب گرمسیری و عفونی، مرکز پزشکی هسته‌ای و مرکز فناوری دریایی خلیج‌فارس در حال فعالیت است.
وی با اشاره به اینکه 5 دانشکده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر راه‌اندازی شده اظهار کرد: در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی با دانشکده‌های پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی، مامایی و بهداشتی و با دو هزار و 136 دانشجو و 186 هیئت‌علمی در 29 رشته تحصیلی در حال فعالیت است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه مجموعه علوم پزشکی به‌عنوان بزرگ‌ترین خانواده دولت است تصریح کرد: در این دانشگاه شش هزار و 600 کارمند و بیش از 2 هزار بازنشسته توانسته جایگاه خود را در بین دانشگاه‌های هم‌رده از هفت به سه ارتقا دهد.
دکتر رئیسی بابیان اینکه تاکنون 225 خانه بهداشت در روستاهای بالای یک هزار 500 نفر راه‌اندازی شده خاطرنشان کرد: در استان بوشهر 9 بیمارستان با یکهزارو 97 تخت ثابت و 948 تخت فعال وجود دارد.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
انتصاب     نشست.اصحاب.رسانه     دکتر.علیرضا.رئیسی     علوم.پزشکی.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   14 تير 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >