پایش آموزشگاه بهورزی و بازآموزی برنامه‌های سلامت کنگان توسط وزارت بهداشت

31 امرداد 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کنگان تیم ارزیابی‌کننده وزارت بهداشت از مرکز آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه‌های سلامت بازدید و این مرکز مورد پایش قرار گرفت.

مدیر آموزشگاه بهورزی شهرستان کنگان گفت: این مرکز در سال 1367 تأسیس‌شده و در حال حاضر با 3 مربی مرد و 2 مربی زن غیرثابت، آموزش بهورزان را به عهده دارد.
اکرم تاتاری افزود: از ابتدای تأسیس آموزشگاه بهورزی تاکنون 114 نفر طی 15 دوره آموزشی فارغ‌التحصیل شده‌اند و اکنون در دوره شانزدهم 9 دانش‌آموز (5 نفر زن و 4 نفر مرد) مشغول به تحصیل می‌باشند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در سال گذشته با تلاش و همکاری معاونت بهداشتی استان و مدیران شبکه شهرستان، وضعیت مرکز بهورزی در حوزه‌های عمرانی، تجهیزاتی و آموزشی توسعه چشمگیری داشته که می‌تواند به‌عنوان نقطه قوتی برای شهرستان محسوب شود.
مدیر آموزشگاه بهورزی کنگان گفت: در بازدیدی که از این مرکز به عمل آمد ساختار واحد آموزشی و همچنین ساختار کلاس‌های درس و تجهیزات لازم برای ارایه دروس عملی پایش شد.
تاتاری افزود: در این پایش چگونگی پذیرش و فرآیند تربیت و آموزش بهورزان و مراقب سلامت نیز مورد ارزیابی قرار گرفت.
گفتنی است در این بازدید عملکرد مرکز و بررسی تجهیزات، امکانات، کلاس‌های درس، نحوه آموزش، خوابگاه‌های دانش‌آموزی به‌ویژه آموزش بهورزان و مراقبین سلامت مورد ارزیابی قرار گرفت.
انتهای پیام/ م.س 3070

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
پایش     آموزشگاه.بهورزی     اکرم.تاتاری     شبکه.بهداشت‌درمان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   31 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >