برگزاری کارگاه قصه‌نویسی و تصویرسازی با موضوع سرطان در بوشهر

9 آبان 1395
کارگاه قصه‌نویسی و تصویرسازی با موضوع سرطان جهت آشنایی هنرمندان شهرستان بوشهر با عوامل زمینه‌ساز و راه‌های درمان این بیماری در حوزه هنری بوشهر برگزار شد.

دبیر همایش سرطان دراین‌باره گفت: برای آشنایی هر چه بیشتر هنرمندان با موضوعات مربوط به حوزه سرطان، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کارگاهی را با محتوای پیشگیری و درمان انواع سرطان در حوزه هنری بوشهر برگزار کرد.
مهندس مهدی صدرایی افزود: دبیرخانه مسابقه قصه‌نویسی و تصویرسازی برای آنکه هنرمندان بتوانند آثار محتوایی غنی‌تری را تولید کنند از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقاضای برگزاری دوره‌ای با محتوای آموزشی در حوزه سرطان کرد که با موافقت دانشگاه علوم پزشکی و استقبال حوزه هنری روبرو شد.
وی تصریح کرد: مسابقه قصه‌نویسی و تصویرسازی باهدف افزایش سطح آگاهی عمومی با استفاده از قالب قصه و تصویر در دهم دی‌ماه برگزار می‌گردد.
مهندس صدرایی بابیان اینکه علاقه‌مندان باید ضمن رعایت اصول هنری مطالب آموزشی را در آثار خود بگنجانند افزود: مهلت ارسال آثار ۳۰ آذرماه و اعلام نتایج در ۳۰ دی‌ماه خواهد بود.
دبیر همایش سرطان خاطرنشان کرد: این همایش برای رسیدن به اهداف بهداشت و سلامت پایدار و به مناسبت گرامیداشت سالگرد مرحوم غلامرضا صدرائی در بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این همایش با حمایت معنوی سازمان ملی یونسکو و بسیاری سازمان‌های دیگر برگزار می‌شود افزود: این اولین بار است که یونسکو یک رویداد علمی- فرهنگی را در بوشهر همراهی می‌کند.
مهندس صدرایی از علاقه‌مندان خواست برای ارسال آثار و اطلاعات بیشتر به وب‌سایت مسابقه به آدرس زیر مراجعه کنند:
انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
کارگاه     قصه‌نویسی     تصویرسازی     سرطان     مهندس.مهدی.صدرایی        

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >