وزارت بهداشت پرچم‌دار فرهنگ‌سازی ارزیابی است

27 دی 1395
سرپرست گروه پایش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به اینکه برای تضمین کیفیت، دنیا به سمت روش‌های مختلف ارزشیابی بر اساس استانداردهای ملی و بین الملی گرایش پیداکرده است، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز پرچم‌دار فرهنگ‌سازی در زمینه ارزیابی است.

دکتر شهرزاد غیاثوندیان افزود: دراین‌ارتباط در سطح وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همت جمعی برای اعتباربخشی شکل‌گرفته است.
وی اضافه کرد: بر این اساس نگاه از درون به خود، شناسایی نقاط ضعف و اصلاح آنها، شناخت نقاط قوت، حفظ و تقویت آنها برای محیط‌های پویای آموزشی ضروری است.
دکتر غیاثوندیان درباره نتیجه ارزیابی‌های گروه پایش از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این گروه هشت حوزه این دانشگاه را در 60 مورد استاندارد بررسی کردند که از میان آنها 90 تا 95 درصد استانداردهای الزامی و 80 تا 85 درصد ترجیحی انطباق در حد کامل دارند.
وی یادآور شد: بر همین اساس مشخص شد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باوجود برخی کمبودها از منابع محدود موجود خود بسیار خوب استفاده و با برنامه در مسیر تحقق هدف‌ها حرکت کرده است.
دکتر غیاثوندیان بابیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بسیار با ظرفیت است گفت: بدنه اجرایی این دانشگاه در رده‌های مختلف باانگیزه و علاقه کار می‌کنند و این بسیار ارزشمند و قابل‌تقدیر است.
وی تصریح کرد: استفاده بهینه از منابع و امکانات محدود، انتقادپذیری بالای مسئولان، داشتن سرمایه نیروی انسانی باانگیزه و متعهد نسبت به ارزش‌ها، باورها و برنامه عملیاتی از مهم‌ترین نقطه قوت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پایش     دکتر.شهرزاد.غیاثوندیان        

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >