ویزیت رایگان خانواده شهدا در شهرستان دیّر

5 ارديبهشت 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر از معاینه پزشکی و ویزیت رایگان تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان خبر داد.

عباس آدمیت نسب در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: به مناسبت هفته ملی سلامت و با حضور پزشک و کادر پرستاری در منزل والدین معظم شهدا شهرستان دیّر، ضمن معاینه و ویزیت رایگان این عزیزان، نیازهای درمانی آنان موردبررسی قرار گرفت.
وی با تأکید بر حمایت و رفع مشکلات درمان خانواده شهدا و ایثارگران افزود: با تدابیر اتخاذشده و هماهنگی‌هایی انجام‌گرفته، هرماه پزشکانی برای ویزیت خانواده معظم شهدا در منزل و محل سکونت ایثارگران حضور پیدا می‌کنند و پیگیری امور درمانی آن‌ها هستند.
وی افزود: رسیدگی به نیازهای درمانی والدین معظم شهدا از امور ارزشمند است و معاینه دوره‌ای و مستمر از این بزرگواران جزء برنامه‌های ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: دیدار با والدین شهدا والامقام، یک وظیفه و توفیق الهی است و این دیدارها همواره توان مضاعفی برای خدمت‌رسانی به مردم و تعالی نظام سلامت به ما می‌بخشد.
آدمیت نسب افزود: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی شهدای والامقام و از خودگذشتگی آنان حاصل شده است و امروز همه آحاد جامعه مدیون ایثارگری جوانان شایسته‌ای هستند که جان در طبق اخلاص گذاشتند و در میدان نبرد با دشمنان جنگیده و آسمانی شدند.
وی ادامه داد: بازماندگان شهدا، ذخایر ارزشمند و معنوی این نظام و انقلاب هستند و همه مسئولان باید باافتخار و سربلندی در خدمت‌گزاری به آنان پیش‌قدم شده و ایثار آن‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی تصریح کرد: امکان انجام معاینات دوره‌ای به‌صورت رایگان برای خانواده معظم شهدا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر فراهم‌شده است.


انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ویزیت.رایگان     عباس.آدمیت‌نسب     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >