تشدید اقدامات قانونی و بهداشتی علیه متخلفین استفاده از کود مرغی غیرمجاز در شهرستان کنگان

15 آبان 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، اقدامات قانونی و بهداشتی علیه متخلفین استفاده از کود مرغی غیرمجاز در شهرستان کنگان تشدید شد.

مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در گفتگویی با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: با عنایت به شکایات متعدد مردمی از وضعیت غیربهداشتی ایجادشده ناشی از استفاده برخی زمین‌های کشاورزی کشت گوجه از کود مرغی غیرمجاز به‌ویژه بوی ناخوشایند و آزاردهنده و ازدیاد مگس، کارگروه بازرسی از زمین‌های کشاورزی شامل شبکه بهداشت، جهاد کشاورزی، محیط‌زیست و دامپزشکی از ابتدای مهرماه بازدیدهای متعددی از کلیه زمین‌های کشاورزی منطقه کنگان و بنک را آغاز کرده است.
 نوید اسماعیلی تصریح کرد: پس از بررسی‌های لازم تا تاریخ ۱۲ آبان ماه تعداد ۱۹ فقره پرونده قضایی تشکیل و متخلفین توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به دادسرای شهرستان معرفی شدند.
مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: پس از دستور قضایی، در اولین مرحله در روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان ماه با حضور کارشناسان ادارات مرتبط، شبکه بهداشت و کلانتری شهر بنک پیگیری دستورات قضایی در خصوص متخلفین محدوده شهر بنک در دستور کار قرار گرفت و پرونده‌های قضایی متخلفین محدوده شهر کنگان نیز در روزهای آتی پیگیری می‌گردد.

انتهای پیام/ م.س - ۳۰۷۰


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کود.مرغی     نوید.اسماعیلی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   15 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >