مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ تجلیل از جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس عبد المهدی خسروانی

9 خرداد 1403
مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر از جانباز ۷۰ درصد سرافراز هشت سال دفاع مقدس عبد المهدی خسروانی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهدی مرکبی بیان کرد: جانبازان سرافراز از افتخارات به جا مانده از جنگ تحمیلی هستند، ما مفتخریم که در بین همکاران خدوم از آزادگان سرافراز و جانبازان غیور دوران دفاع مقدس حضور دارند.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید توجه داشته باشیم که فرهنگ ایثار، تفکر ایثار و شیوه و سیره ایثار منحصر به زمان جنگ و دفاع مقدس نیست و فرهنگ ایثار باید در تمامی بخش‌ها ترویج شود.

مرکبی اظهار داشت: ایمان، بصیرت، فداکاری، وفاداری، صبر و استقامت است که جملگی روایتگر شرافت و عظمت مبتنی بر ارزش‌های الهی جانبازان عزیز می‌باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز با اشاره به خاطرات این جانباز گفت: یکی از وظایف ما کمک به آشنایی نسل جوان با این خاطرات است که حاصل آن ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت است.

دکتر عصمت حیدری افزود: این موضوع کمک خواهد کرد تا جوانان بدانند رزمندگان، شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران چه زحماتی برای این آرامشی که اکنون داریم کشیده‌اند.

 

انتهای پیام/ ۳۰۸۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.