رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: توسعه عمرانی بیمارستان کنگان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

16 فروردين 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: توسعه عمرانی بیمارستان کنگان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

دکترعلیرضا رئیسی در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان با اشاره به پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه‌های عمرانی بیمارستان کنگان، گفت: زمان‌بندی پایان کار باید از سوی پیمانکار اعلام شود.
وی با ابراز رضایت کامل از پیشرفت امور در توسعه بیمارستان کنگان، خاطرنشان کرد: اتمام یک روز زودتر این پروژه‌ها می‌تواند جان یک بیمار را نجات دهد.
دکتر رئیسی اضافه کرد: کارهایی در پیمان پیمانکار موجود است از جمله تغیرات لکه‌گیری سقف کاذب، رنگ‌آمیزی سقف کناف، سرامیک‌کاری، نصب تابلو برق اصلی، نصب درب‌های چوبی، راه‌اندازی دستگاه چیلرها، اگزاست فن و درب ورودی CPR باید ظرف موعد مقرر به اتمام برسد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: نصب دیزل ژنراتور و ترانس از جمله کارهایی است که می‌بایست انجام شود.
وی در ادامه وعده داد که مساعدت‌های لازم را برای هر چه بهتر کردن فضای بیمارستان و محیط کار همکاران به مسئولان بیمارستان کنگان داشته باشد.
رییس بیمارستان امام خمینی در پایان این بازدید با قدردانی و تشکر از حمایت‌ها و نظارت مستمر ریاست دانشگاه و معاونان وی، اهم برنامه‌ها و جزئیات و نیازهای بیمارستان را برای مسئولان ارشد دانشگاه توضیح داد.
دکترحسن حیدری اضافه کرد: جدا کردن درمانگاه از اورژانس و سه شیفته کردن آن، بار اورژانس را کم کردیم که موجب رضایت مردم قرار گرفت.
وی افزود: با به‌کارگیری نیروهای توانمند در بخش سلف سرویس مشکل تعذیه پرسنل، پزشکان و بیماران را بهبود بخشیدیم.

رییس بیمارستان امام خمینی با اشاره به اینکه پرداختی‌های پرسنل بیمارستان تا حد امکان به روز شده، گفت: از طرف اداره‌های کنگان از جمله اداره اطلاعات و مسکن و شهرسازی ۲۰ هکتار زمین به بیمارستان اختصاص داده شد که هم اکنون در حال ثبت آن هستند.
در این بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیأت همراه از بیمارستان امام خمینی کنگان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند پیشرفت امور عمرانی بیمارستان، بخش NICU، ساختمان توسعه اورژانس، بخش اورژانس قدیم، MRI بیمارستان، طرح هر تولد یک درخت و و فضاهای موجود بیمارستان امام خمینی کنگان قرار گرفتند.
انتهای پیام/ ج.ص 4020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.