پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز فیزیوتراپی

2 امرداد 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی دوم تیرماه مصادف با روز فیزیوتراپی را به جامعه فیزیوتراپی و فعالان این عرصه تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است:
" بسمه‌تعالی
حافظه تقویم ما پر است از روزهای شیرین و به‌یادماندنی که دستاورد کوشش و مجاهدت افرادی است که همواره چشم بر افق روشن فردا دوخته و برای دیگران چراغ پرفروغ امید برافروخته‌اند.
فیزیوتراپی بازوی توانمند تیم پزشکی در درمان فیزیکی بیمار است که می‌تواند جهت توان‌بخشی و نجات بیماران وارد عمل شده و از زمین‌گیر شدن و ناتوانی گروهی از جوانان و سالمندان جامعه را که به دلیل حوادث و کهولت سن دچار مشکل می‌شوند رهایی بخشد.
ضمن نکوداشت و تبریک این روز به جامعه بزرگ فیزیوتراپی و به‌ویژه فیزیوتراپیست‌های استان بوشهر، جایگاه رفیع و مسئولیت خطیر همکاران فیزیوتراپیست را در توسعه نظام سلامت کشور و تسکین آلام مردم یادآور شده و بر این نکته تأکید می‌کنیم که پاسداشت این دستاورد بزرگ وظیفه تک‌تک همکاران بزرگوار است که تنها در پرتو همگرایی، تقویت توان علمی و ارائه خدمات بیشتر و بهتر محقق خواهد شد.
دامنه افتخارات فیزیوتراپی در کشور جمهوری اسلامی ایران به آنچه تابه‌حال دست‌یافته‌اند محدود نخواهد شد و خواست‌های منطقی و آرزو‌های بلند همکارانمان در پرتو همبستگی و مجاهدت یکی پس از دیگری ردای عمل خواهد پوشید.
دکتر علیرضا رئیسی
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
2، مرداد 1395"
انتهای پیام/م.پ 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.